Z okna mám výhled na zasněžené zahrádky, pole, lesy, rybník a včera večer byl můj oblíbený strom ozdoben zmrzlými kapkami. Světlo z pouliční lampy je rozjiskřilo natolik, že vypadaly jako bájná rostlina z Pandory, tajuplného světa z filmu Avatar. Líbilo by se mi být s něčím nebo s někým ve spojení, už jen pro ten pocit naprostého souznění.

Nevím jestli se mi chce bilancovat rok minulý, i tohle sousloví zní dost šíleně. Možná by stačilo vytěsnit negativní myšlenky z nepříznivých předpovědí, ona černá kronika sice má něco do sebe, ale pokud by se tím nechal člověk inspirovat, dopadl by spíš jako Van Gogh. Zbaštit tubu jedovaté barvy, potom dát pikantní dárek v podobě vlastního uřízlého ucha a nakonec konec s kulkou v břiše. No dobře, takhle ne :)

Tak nejdůležitější pro tento okamžik i pro dny další je to, že se mi podařilo přežít. Nebudu to rozpitvávat. Jen znovu po milionté poděkuji lékařům, manželovi, rodině, přátelům a lidem kteří se za mě modlili, ačkoliv mě osobně neznají. Nezměnilo to můj postoj k víře, dostala jsem další šanci a tu pro sebe i pro všechny, kteří o to stojí, chci beze zbytku využít. Jsem šťastná, že všechno dobře dopadlo a pevně doufám, že se nic podobného opakovat nebude.

Tento rok mám před sebou hodně práce. Zapracovat na pevné vůli od které se všechno odvíjí. Ráda bych oprášila stará přátelsví s lidmi, kteří ačkoliv jsem se jim nevěnovala, vědí kde jsem a dělají mi radost tím se se sami ozvou a popřejí mi třeba prima svátky. Moc si toho vážím.

Nevím jestli se můj pohled na život změnil, jsem zvědavá jestli se v mé tvorbě něco posune dál, nebo linie zůstane stejná. Uvidíme. Těším se na každé nové plátno, které Vám rozvíří myšlenky, vyvolá otázky, nebo Vám jen vykouzlí úsměv na rtech. Nikdy nikdo neřekl, že život bude snadný, ale na druhou stranu je to tak, jak to má být. Nebe je modrý a voda je mokrá... Těším se na každý nový den, na příležitosti, inspiraci, lidi a cestování a radost ze života i když na ní není žádný konkrétní recept.

Do roku 2010 Vám všem přeji abyste tu radost měli, ať jste zdraví, spokojení, měli dostatek příležitostí a chuti jít do nových dobrodružství. Rodinu, přátele, zázemí, aby když už se něco zpacká, nebyli jste v tom sami. Prostě buďte šťastní :)

S přátelským pozdravem Petra :)

Šílenství na prodej
Cannabis Aura
Vědma
Nanotechnologie
Tattoo Kořist Elektry