Máme tu rok 2009, když se ohlédneme zpátky, zjistíme, že ten minulý, stejně jako ty předchozí, utekly jako voda. Říkala jsem si, že tak, jak se člověk časem vyvíjí, mění se jeho priority a chutě, jednoduše by nebylo marné si čas od času vyplnit takový malý dotazník.

Uděláte si o mě obrázek a třeba bude hezčí, než ty, které maluji :)

Znamení : V čínském horoskopu jsem Drak letící k nebi, v klasické astrologii jsem narozena na rozhraní Štíra a Střelce, bližší je mi znamení Štíra.

Životním krédo: „Je lepší žít hodinu jako tygr, než celý život jako červ.”

Záliba: Těch je nepočítaně. Maluju obrazy, hraju na basovou a elektrickou kytaru, flétnu, občas nahlédnu do tarotových karet. Prála bych si, aby se mou zálibou stalo pravidelné docházení do fitcentra, abych konečně pokořila jo-jo efekt.

Oblíbená kniha: Například Tři přání od Roberta Fulghuma a Nové nevysvětlitelné fenomény od Viktora Farkase. Ale oblíbených knih je mnohem víc.

Oblíbený film: Pátý element, Drž hubu a z pohádek Tři oříšky pro popelku.

Oblíbený malíř: Wasily Wassilyevich Kandinsky, Frida Kahlo aj.

Oblíbená muzika: Audioslave, Nickelback. Poslouchám muziku od rocku po relaxační muziku, záleží kvalitě a na náladě.

Lidské vlastností: Nejvíc mě baví smysl pro humor, je to určitá známka inteligence. Cením si upřímnosti a dochvilnosti, smyslu pro fair-play a schopnosti umět si přiznat vlastní chybu. Nemám ráda lidskou závist, vypočítavost a zlobu.

Oblíbený pokrm: Středně propečený steak po italsku a zeleninový salát.

Oblíbený nápoj: Instatní káva s mlékem, bez cukru, neperlivý Rajec.

Miluji: Pocit vzrušení, umění ve všech směrech, vůni síry, vanilky a čerstvě umleté kávy, ranní zpěv ptáků a pozorování dešťových kapek ve světlech pouličních lamp, street móda a horkou koupel s mořskou solí. Ráda hraju kulečník a mám ráda růže v kombinaci s kopretinami a frézie.

Nesnáší: Maloměsťáctví a pomluvy, agresivitu, egocentrismus, lajdáctví, ultimáta všeho druhu, chuchvalce prachu na plovoucí podlaze, fronty v obchoďáku, opilecký kecy a mlíkovou polívku.

Sama sebe vidím jako: Introverta se sto čerty v těle, přemýšlivou bytost, bordeláře, magora a trpělivou matku v jednom. Občas jsem přílišný dobrák, než přijde ta poslední kapka a člověku dojde trpělivost. Zvídavého člověka, kreativce a blázna.

Největší radost: Dvojčata Majka a Lucka zvlášť v okamžicích, kdy táhnou za jeden provaz.

Životním sen: Postavit dům s atelierem za peníze vydělané prodejem svých obrazů, na zahradě mít lípu, nebo kaštan, pod ní prostřený stůl s dřevěnou lavicí a polštáře pro rodinu a přátele.

Sama v sobě
Noční město
Průstřel
Pomníky z asfaltu
Fénix