Venku to vypadá jako v pohádce, stromy jsou žíhané sněhovým lemováním a mráz kouše do rtů. Je to téměř rok, co jsem naposledy napsala úvahu do blogu, není to tím, že mě to nenapadlo, neměla jsem co napsat, nic mě neštvalo, nebo nepotěšilo, spíše naopak. Za rok 2011 se toho přihodilo …. no asi jako v kurníku, kuřátek kam oko dohlédne.

Co se tvorby týče, odilustrovala jsem sedm knih, z toho pět obálek pro spisovatele Aleše Besedu. Tato pentalogie vychází průběžně, tři knihy jsou už na světě a dvě čekají v pořadníku. Dále další knihu pro Aleše Besedu Kořist Elektry, která trpělivě čeká na své vydání a v ní se můžete těšit na 24 ilustrací a poslední, která stojí za zmínku je úžasná kniha básníka Pavla Josefoviče Hejátka s názvem Věchýtek Kasandřin, ve které budou čtyři stylové ilustrace, které čekají pod pokličkou. Jsem moc zvědavá na Vaše reakce a zpětné vazby, jsem zvědavá, jestli se Vám tento styl bude líbit. Je to kombinace kresby, grafiky a koláže. Ale na to si budete muset také počkat do příštího roku :)

Vzhledem k tomu, že jsem začala na plný úvazek podnikat a s manželem jsem založila firmu medigrower.cz, času na malování je méně, nicméně i tento rok jsem namalovala několik obrazů. Například „Let“ , který je hodně pozitivní :) Má to ale i druhou stranu mince, tím vším shonem se mi zase rozjel Crohn a konopí, které mi pomohlo žít rok a půl bez léků už ztratilo na síle. V současné době se léčím a čekám na startovací balíček Biologické léčby, tak drže palce :)

Ještě jedna obrovská pozitivní věc! Na jaře začneme budovat atelier na naší zahradě, moc se těším na jaro, léto, podzim i zimu :)

Přeji krásné a pohodové svátky a inspirativní a pozitivně plodný celý rok 2012 Vaše Petra :)

Kresba, počítačová grafika
Šílenství na prodej
Kresba, počítačová grafika
Plastic
Letní žár